Aktuality

news-img.png

Vianočná prevádzka a doručovanie zásielok 2017/2018

07.12.2017


Čo sa našej pracovnej doby týka, cez sviatky máme ako každý rok voľno a preto objednávky, ktoré budú objednané vo štvrtok 21.12.2017 po 10 hodine a to aj vrátane automaticky ukončených rezervácií, budú odoslané prvý pracovný deň v roku 2018, teda 2.1. 2018.

Objednávať samozrejme môžete aj v čase nášho voľna, aj medzi sviatkami sú pre Vás pripravené NOVINKY, len Vám nebude nikto odpovedať na maily a zdvíhať telefón ... všetko ostatné za nás vybaví automat.

Ďakujeme as prianím pekne prežitých sviatkov, kolektív spolupracovníkov šatníček.sk


Späť do obchodu
Detail
Detail

Aktuality

Slow fashion - pomalá móda, ktorá šetrí prírodu

24.05.2019

Odevný priemysel je jedným z najviac znečisťujúcich priemyselných odvetví na svete. Vplyv na životné prostredie začína už v prvom štádiu výroby, ktorú je pestovanie bavlny alebo výroba polyesteru z ropy a znečisťovanie potom pokračuje bielením a farbením materiálov, až po následné problémy kam s oblečením, keď už doslúžilo ...

celý článok

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Nakupujte z kľudu domova v našom eshope detské karnevalové masky. Cenovo sú masky v našom second hand eshope nacenene lacno.

celý článok

Vianočná prevádzka a doručovanie zásielok 2017/2018

07.12.2017

Vážené zákazníčky, Vianoce sa už rýchlo blíži a niektoré z Vás s nami oslávia už sedme Vianoce ... :-) a tak ako každoročne si Vám dovoľujeme pripomenúť, že v predvianočnom čase sa doručovacia doba Slovenskej pošty vzhľadom k jej predvianočnému vyťaženie preťahuje až na dvojnásobok. Desať dní z Čiech nie je v túto dobu nič ojedinelého ..... využívajte teda radšej dopravu balíčkov kuriérskou službou GLS, ktorá je už téměr rok za rovnakú cenu ako Pošta a spravidla Vám balíček doručí do troch pracovných dní .....

celý článok

Novinky na váš email