Rezervácia

Ponúkame Vám tiež možnosť rezervovať tovar po dobu 3 týždňov, kedy v tejto dobe môžete k už existujúcej objednávke - rezervácii, naďalej nakupovať z tovaru, ktorý dopĺňame pravidelne 2x týždenne a odoslaním v jednom balíku najneskôr za 21 dní od založenia rezervácie nákupom prvého tovaru ušetriť na poštovnom, eventuálne pri prekročení sumy 60 € vr. DPH mať dopravné službou PPL zadarmo.

Rezerváciu môžete počas jej platnosti podľa vlastného uváženia kedykoľvek previesť v objednávku a my Vám tovar vyexpedujeme. Ak tak neurobíte, po vypršaní 21 dňovej lehoty sa rezervácia automaticky prevedie v objednávku a tovar bude podľa podmienok dodacích lehôt expedovaný.

Rezervácie sa tiež ukončí pri prekročení limitu pre objednaný tovar v celkovej sume 120 € vr. DPH a to bez ohľadu na dĺžku jej trvania. Takto vygenerované objednávky presahujúcu čiastku 120 € sú odosielané iba po uhradení na účet . Po predchádzajúcich skúsenostiach objednávky presahujúcu čiastku 120 € neposielame na dobierku, využiť tejto voľby môžu iba VIP alebo overenie zákazníci.

 

Možnosť rezervácie majú iba registrovaní zákazníci!


Rezervácia je záväzná forma objednávky a z technických dôvodov nemožno stornovať!

Aktuality

Slow fashion - pomalá móda, ktorá šetrí prírodu

24.05.2019

Odevný priemysel je jedným z najviac znečisťujúcich priemyselných odvetví na svete. Vplyv na životné prostredie začína už v prvom štádiu výroby, ktorú je pestovanie bavlny alebo výroba polyesteru z ropy a znečisťovanie potom pokračuje bielením a farbením materiálov, až po následné problémy kam s oblečením, keď už doslúžilo ...

celý článok

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Nakupujte z kľudu domova v našom eshope detské karnevalové masky. Cenovo sú masky v našom second hand eshope nacenene lacno.

celý článok

Vianočná prevádzka a doručovanie zásielok 2017/2018

07.12.2017

Vážené zákazníčky, Vianoce sa už rýchlo blíži a niektoré z Vás s nami oslávia už sedme Vianoce ... :-) a tak ako každoročne si Vám dovoľujeme pripomenúť, že v predvianočnom čase sa doručovacia doba Slovenskej pošty vzhľadom k jej predvianočnému vyťaženie preťahuje až na dvojnásobok. Desať dní z Čiech nie je v túto dobu nič ojedinelého ..... využívajte teda radšej dopravu balíčkov kuriérskou službou GLS, ktorá je už téměr rok za rovnakú cenu ako Pošta a spravidla Vám balíček doručí do troch pracovných dní .....

celý článok

Novinky na váš email