Aktuality

news-img.png

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Je potreba detská maska z bazárku, pekná a lacná? V našom eshope nájdete vo veľkom množstve detské karnevalové masky tiež na fašiang, do škôlok a škôl. Masky bazarové, ale vo veľmi peknom stave, krásne a lacné.
Navštívte naše stránky tu: www.satnicek.eu/produkty/karnevalove-masky.html alebo tu: www.satnicek.eu/produkty/oblecenie-na-halloween.html

Určite vyberiete, pretože ceny a kvalita v našom obchode detský a dojčenský second hand sú na vysokej úrovni.
Bazarové oblečenie pre deti a bábätká (dojčatá i batoľatá) iba v on line eshope bazárik - secondhand - satnicek

Prajeme príjemné nakupovanie, kolektív obchodu.


Späť do obchodu
Detail

Aktuality

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Nakupujte z kľudu domova v našom eshope detské karnevalové masky. Cenovo sú masky v našom second hand eshope nacenene lacno.

celý článok

Vianočná prevádzka a doručovanie zásielok 2017/2018

07.12.2017

Vážené zákazníčky, Vianoce sa už rýchlo blíži a niektoré z Vás s nami oslávia už sedme Vianoce ... :-) a tak ako každoročne si Vám dovoľujeme pripomenúť, že v predvianočnom čase sa doručovacia doba Slovenskej pošty vzhľadom k jej predvianočnému vyťaženie preťahuje až na dvojnásobok. Desať dní z Čiech nie je v túto dobu nič ojedinelého ..... využívajte teda radšej dopravu balíčkov kuriérskou službou GLS, ktorá je už téměr rok za rovnakú cenu ako Pošta a spravidla Vám balíček doručí do troch pracovných dní .....

celý článok

Fašiang v roku 2016 - masky na fašnik

18.01.2016

Fašiangový utorok v tomto roku, teda v roku 2016 vychádza na utorok 9.2.2016. A kedy sa vlastne oslavuje fašiang, ktorému sa na Morave hovorí fašank, fašinek alebo ostatky? Zhruba mesiac až dva: Obdobie začína po sviatku Troch kráľov, teda 7. januára a tak ako Veľkonočné sviatky sa každý rok presúva :-)

celý článok

Novinky na váš email